2 374,46 ₴
Показати оптові ціниЗдоровий спосіб життя полягає в декількох основних поняттях. Це і відмова від шкідливих звичок, і перехід на правильне харчування. Кожен прийом їжі має бути орієнтований на отримання організмом комплексу мікроелементів і вітамінів.
Вчені з усього світу прийшли до висновку, що найкращою профілактикою захворювань є вітаміни. Адже вони не тільки беруть участь практично у всіх процесах життєдіяльності організму, але й цілюще впливають на ту чи іншу функцію.
Якщо в організмі людини бракує жодного вітаміну, то це може стати серйозною проблемою.
Куріння часто поєднується з браком вітаміни С, а ось вживання спиртних напоїв — з дефіцитом В1, В6 і фолієвої кислоти.
Потреба у вітамінах постійно зростає через забруднення довкілля. Розглянемо особливо важливі та потрібні вітаміни.
β-каротин — основа для вітаміну А. Потреба організму в цьому провітаміні на добу становить аж 6 мг, а потреба полягає в тому, що бета-каротин необхідний для синтезу вітаміну А. Чому ж він такий важливий?
Бета-каротин важливий для організму людини, тому що:
Цей вітамін ще називають ретинолом. Синтезується в організмі завдяки провітамінам каротиноїдової групи. Він не тільки впливає на імунітет і стійкість до простудних захворювань, але й сприяє виробленню гормонів статевої функції. Його дефіцит призводить до зниження гостроти сутінкового зору, а також повільної регенерації тканин, швидкої втоми.
Жителі індустріально розвинених країн страждають від нестачі ретинолу найчастіше, адже дієти, що виключають приймання тваринних жирів, зараз досить актуальні.
Добова норма ретинолу для дорослої людини становить від одного до двох із половиною міліграмів. А ось для представників екологічно забруднених районів може збільшитися до п'яти.
Синтез цього вітаміну може відбуватися під впливом сонячних променів. Основним завданням цього мікроелемента є профілактика рахіту та засвоєння кальцію організмом. А ось надлишок може призвести до літнього результату.
Добова норма для дорослого — два з половиною міліграми, а ось для дитини — приблизно десять.
Філохінон (вітамін К) синтезується товстим кишківником, але лише в невеликих кількостях. Він бере участь у зсідання крові, а також активізує деякі функції печінки, що сприяє збільшенню протромбіну в крові.
А ось дефіцит філохінону призводить до частих синців і погіршення перистальтики кишківника та шлунка. Добова норма не досягає половини міліграму.
Токоферол, або вітамін Е, впливає на внутрішньоклітинні ліпіди, а саме — зменшує окислення завдяки своїй антиоксидантній дії.
Токоферол впливає на:
У нормальних екологічних умовах добова норма — 30 МО, а ось в умовах сильної загазованості або ж в індустріальних районах — до чотирьохсот.
Рутин, або ж вітамін Р, необхідний для підвищення проникності кровоносних судин, також він запобігає склеротичного ураження, стабілізує тиск. Це унікальний природний спазмолітик. Добова норма цього вітаміну становить 30 мг для дорослої людини.
Деякі вчені висувають думку про те, що цей вітамін здатний до стимулювання функції кори надниркових залоз. Також є теорія, що під час приймання впродовж чотирьох і більше тижнів дози, що удвічі перевищує добову, можливе зниження внутрішньоочного тиску, що може застосовуватися під час терапії глаукоми.
Дефіцит вітаміну Р викликає крововилив на шкірі та слизових, схильних до тиску або ж фізичних впливів. Це невеликі точкові ураження називають петехами. Застосування рутину в клінічній практиці необхідне у разі виразкових хвороб органів шлунково-кишкового тракту, атеросклерозу та ревматизму, а також гіпертонічної хвороби.
Приймання вітаміну Р частіше найбільш дієве в разі його комбінування з вітаміном С.
Ніацин або ж нікотинова кислота сприяє засвоєнню рослинного білка (у разі, коли людина не може отримати необхідну дозу білка тваринного походження з тих чи інших причин). Добова потреба — приблизно двадцять міліграмів.
Ніацин необхідний в обміні вуглеців, також він сприятливо впливає на перистальтику шлунка, активізує функції печінки, стимулює виділення секрету підшлункової залози. У разі браку вітаміну РР можна говорити про дерматити й ті чи інші прояви порушень у роботі шлунково-кишкового тракту.
Вітамін С або ж аскорбінова кислота, напевно, найвідоміший вітамін, без якого просто неможливий жоден із процесів обміну речовин. І якщо для дорослої людини необхідною дозою є кількість до ста мг, то ось для людей, які живуть в екологічно важких умовах, потреба у вітаміні може досягати трьох тисяч міліграмів.
Він сприятливо впливає на організм, забезпечуючи не тільки нормальну проникність стінок кровоносних судин, але й підвищуючи їх пружність і міцність. Також аскорбінова кислота бере участь у злитті стероїдних гормонів, які належать до кори надниркових залоз і щитоподібної залози, сприяє зміцненню зубів і кісткової тканини, стимулює клітини на синтез колагену.
Дефіцит вітаміну С викликає як зайву стомлюваність, так і відчуття недосипання, постійне подразнення. На цьому тлі знижується імунітет і, як наслідок, збільшується ризик виникнення простудних захворювань або їх окремих симптомів. Обмін амінокислот порушується. А оскільки міцність і еластичність капілярів знижується, виникає кровоточивість ясен, розвивається себорея. Можуть виникнути й інші порушення як в обміні речовин, так і функцій внутрішніх органів і цілих систем.
Не багато хто замислюється над тим, що приймати вітаміни та мінерали необхідно комплексно, і тільки такий підхід вважається найефективнішим. Адже ці речовини здатні посилювати вплив на організм один одного.
Вітамін А й група вітамінів В йдуть у тісній зв'язці з магнієм, цинком, кальцієм і фосфором. Вітамін С — з кальцієм, натрієм і залізом, а також із магнієм, селеном, міддю. Ефективність вітаміну Е ще більше посилюється в поєднанні з більшістю відомих мінералів.
Для поліпшення якості життя і стабільної роботи організму необхідно постійно приймати вітаміни. Але ніколи не можна забувати про правильні пропорція й певну кількість тієї чи іншої речовини. Але підібрати унікальну дієту, яка змогла б забезпечити збалансоване та вивірене живлення одними вітамінами та мікроелементами неможливо. І тут проблема полягає не в тому, що немає потрібної їжі, а в її нездатність утримувати той високий рівень усіх сполук, який необхідний. Тому NSP пропонує Mega-Chel (Мега-Хел) — збалансований комплекс вітамінів і мінералів, який необхідний кожній людині в умовах сучасної цивілізації.
Кофермент Q10 — поживний елемент, який піклується про насичення організму життєвою енергією. Він не тільки сприяє зміцненню серця, але й стимулює імунітет людини, має антиоксидантні властивості та знижує кров'яний тиск.
Цей кофермент є каталізатором природного білкового походження, і спрямований на вироблення переважної кількості клітинної енергії. Вже після тридцять років організм людини не може виробляти Q10 у необхідній кількості, виникає дефіцит, який необхідно заповнити. Саме препаратом Mega-Chel (Мега-Хел) нарівні з вітамінами та мінералами міститься необхідна щоденна доза коферменту, яка може врятувати від серцевої недостатності й багатьох інших порушень про внутрішні органи.
Mega-Chel — більша потреба, ніж розкіш, тому що:
Склад — 1 таблетка по 1320 мг:
ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ: целюлоза, стеаринова кислота, стеарат магнію, лимонний біофлавоноїд, рутин, силікат магнію, силікон діоксид, надниркова субстанція, субстанція селезінки, субстанція тимусу, жир із печінки тріски, листя гінкго, плоди глоду.
Застосування: приймати по 1 таблетці тричі на день під час їди. УВАГА: не рекомендується вагітним і жінкам, що годують; у разі захворювань печінки та нирок, виразки шлунка, сечокам'яної хвороби та гіпертиреозу проконсультуватися в лікаря.Основні | |
---|---|
Виробник | Nature's Sunshine Products |
Країна виробник | США |
Користувальницькі характеристики | |
Кількість | 120 |